Yhteystiedot

M.R. Partners Oy

Rajamaankaari 19, halli 8
02970 Espoo

020 128 0280

info@mrpartners.fi 

Tarjouspyynnöt

Haluatko hinta-arvion purkutyöstä?

Täytä 
tarjouspyyntölomake tai lähetä meille viesti: tarjouspyynnot@mrpartners.fi

Laskutustiedot

Pyydämme lähettämään laskut meille verkkolaskuna. Katso tästä laskutustiedot.

Lähetä meille viesti

Lataa liite

Henkilöstö

Hallinto ja markkinointi

Priit Mullamaa

Priit Mullamaa

Toimitusjohtaja

045 279 0599

priit@mrpartners.fi

Kirsi-Marja Kuusisto

Kirsi-Marja Kuusisto

Varatoimitusjohtaja
Asbesti- ja haitta-aineasiantuntija C-27160-33-22

0500 429 111

kirsi-marja.kuusisto@mrpartners.fi

Laura Perikangas

Laura Perikangas

Toimistopäällikkö

040 581 1263

laura.perikangas@mrpartners.fi

Työnjohto

Kaspar Kork

Kaspar Kork

Projektipäällikkö, HR

0400 324 298

kaspar@mrpartners.fi

Margus Tammiste

Margus Tammiste

Projektipäällikkö, tarjouslaskenta

0400 449 758

margus@mrpartners.fi

Reijo Must

Reijo Must

Projektipäällikkö

040 686 4499

reijo.must@mrpartners.fi

Luotettava Kumppani M.R. Partners Oy.jpg
M.R. Partners on SAP ry:n jasen.jpg
RALA PATEVYYS M.R. PARTNERS OY.jpg
M.R. Partners Oy on rakennusteollisuuden jasen.png